Emery: Do të përmirësohemi

August 13, 2018 d l 0

Unai Emery ka pranuar se është i vetëdijshëm që skuadra e Arsenalit duhet të punojë më shumë në aspektin defanziv dhe taktikisht pas  humbjes 0-2 […]

Zyrtare: Keita lojtar i Interit

August 13, 2018 d l 0

Skuadra e Interit ka kompletuar transferimin e Keita Baldes nga Monaco. Senegalezi ka kryer testet mjekësore në mëngjes dhe tanimë zyrtarisht është lojtari më i […]

Juve interesohet edhe për Bernat

August 12, 2018 d l 0

Skuadra e Juventusit vazhdon të jetë e interesuar për transferimin e një mbrojtsi të krahut të majtë. Sipas mediave italiane, Juan Bernat është një nga […]

Roma po vëzhgon situatën e Thauvin

August 12, 2018 d l 0

Skuadra e Romës ende nuk ka arritur të transferoj një mesfushorë krahu. Gjallorosët së fundmi kanë shprehur interesim për anësorin 25 vjeçar të Marseille, Florian Thauvin. […]

Boateng do të transferohet te PSG

August 12, 2018 d l 0

Disa media në Gjermani janë të sigurta se Jerome Boateng do të transferohet te skuadra franceze, Paris Saint-Germain këtë merkato. Për mbrojtsin e Bayern Munchen […]

Bakayoko lojtar i Milan

August 12, 2018 d l 0

Tiemoue Bakayoko do të arrijë sonte në qytetin e Milanit për ta kompletuar transferimin te skuadra që mban po të njëjtin emër. Pas një sezoni […]