Barcelona interesohet për Stuanin

January 15, 2019 d l 0

Skuadra e Barcelonës ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit të Gironas,  Cristhian Stuani. Ernesto Valverde beson se uruguajani do të ishte një përforcim ideal për […]

Cavani fletë për të ardhmen

January 14, 2019 d l 0

Edinson Cavani nuk e ka në plan largimin nga Paris Saint-Germain dhe dëshiron ta respektoj kontratën me skuadrën franceze. ”Tani për tani, unë jam duke […]

Piatek e do Milanin

January 14, 2019 d l 0

Krzysztof Piatek te Milan mund të jetë një nga transferimet më të mëdha gjatë këtij muaji. Mediat italiane së fundmi po raportojnë se sulmuesi i […]