Edhe Giroud në listën e Barcelonës

January 15, 2019 d l 0

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për transferimin e një sulmuesi gjatë këtij muaji. Katalunasit kanë shprehur interesim për transferimin e Stuanit, por edhe sulmuesi […]

Mourinho me punë të re

January 15, 2019 d l 0

Jose Mourinho duket se për një kohë do të pushojë nga puna që ai e bën më së miri, pra si trajner. Pas shkarkimit nga […]

Barcelona interesohet për Stuanin

January 15, 2019 d l 0

Skuadra e Barcelonës ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit të Gironas,  Cristhian Stuani. Ernesto Valverde beson se uruguajani do të ishte një përforcim ideal për […]

Cavani fletë për të ardhmen

January 14, 2019 d l 0

Edinson Cavani nuk e ka në plan largimin nga Paris Saint-Germain dhe dëshiron ta respektoj kontratën me skuadrën franceze. ”Tani për tani, unë jam duke […]