No Picture

Leonardo Balerd lojtar i Dortmundit

January 12, 2019 d l 0

Borussia Dortmund ka arritur marrëveshje për transferimin e mbrojtsit të Bocca Juniors, Leonardo Balerda. Skuadra gjermane do paguaj 15 milionë euro për mbrojtsin 19 vjeçar dhe […]

Pritet edhe suspendimi i Khabib

October 10, 2018 d l 0

Khabib Nurmagomedov arriti fitoren më të madhe në karrierën e tij në UFC pasi mposhti Conor McGregor. Megjithatë e gjitha kjo mbeti nën hije pasi […]