Hidhet shorti i Wimbledon

June 29, 2018 d l 0

Para pak çasteve është hedhur shorti i raundit të parë të evenimentit më të rëndësishëm të tenisit, Wimbledon. Kampioni në fuqi dhe legjenda e gjallë […]