Wilshere takohet me Pellegrinin

July 4, 2018 d l 0

Jack Wilshere vazhdon të jetë lojtar i lirë pas përfundimit të kontratës me Arsenalin. Ai është në bisedime të avancuara me Fenerbachen, por po konsideron […]

PSG ofron Rabiot për Kanten

July 4, 2018 d l 0

PSG nuk është dorëzuar për transferimin e mesfushorit francez, N’Golo Kante nga Chelsea. Sipas raportimeve të mediave, PSG do tentojë deri në fund për transferimin […]

Juve interesohet për Mustafin

July 4, 2018 d l 0

Skuadra e Juventusit ka shprehur interesim për transferimin e mbrojtsit shqiptar të Arsenalit, Shkodran Mustafi. Kështu raportojnë mediat italiane sipas të cilave, Zonja e Vjetër […]

Courtois fletë për të ardhmen

July 4, 2018 d l 0

Thibaut Courtois ka konfirmuar se do ta vendosë të ardhmen menjëherë pas përfundimit të Botërorit 2018. “Londra dhe Madridi janë dy qytete të mrekullueshme. Më […]