Filipe Luis top synimi i PSG

August 22, 2018 d l 0

Filipe Luis mund të largohet nga Atletico Madrid në ditët e fundit të merkatos. Mbrojtsi i krahut të majtë ishte tejet i pakënaqur që u […]

Mkhitaryan i lumtur me Emery

August 22, 2018 d l 0

Henrikh Mkhitaryan është i lumtur me punën e bërë nga trajneri spanjoll, Unai Emery dhe beson se atij i duhet kohë për të arritur suksese. […]

Bayerni e dëshiron Dybalan

August 22, 2018 d l 0

Skuadra e Bayern Munchen do tentojë për transferimin e Paulo Dybalas nga Juventus gjatë verës së ardhshme. Bavarezët kanë filluar të bëjnë planet qysh tani […]