Courtois fletë për të ardhmen

July 4, 2018 d l 0

Thibaut Courtois ka konfirmuar se do ta vendosë të ardhmen menjëherë pas përfundimit të Botërorit 2018. “Londra dhe Madridi janë dy qytete të mrekullueshme. Më […]

Interi pretë për Dembelen

July 4, 2018 d l 0

Skuadra e Interit po pretë që merkato të mbyllet në Kinë dhe më pas të transferoj mesfushorin belg, Moussa Dembele. Belgu ka kërkuar largimin nga […]

Edhe Jorginho te Manchester City

July 3, 2018 d l 0

Pep Guardiola ka grupin e lojtarëve më të mirë në Premier Leaguen angleze, por trajneri spanjoll po kërkon ende përforcime. Veç Riyad Mahrez gjatë kësaj […]

Low mbetet trajner i Gjermanisë

July 3, 2018 d l 0

Pavarsisht eliminimit befasues nga faza e grupeve të Botërorit 2018, Gjermania nuk do të ndërroj trajner. Kjo pasi trajneri aktual, Joachim Low ka vendosur që […]