Zyrtare: Chelsea transferon Pulisic

January 2, 2019 d l 0

Chelsea edhe zyrtarisht ka kompletuar transferimin e Christian Pulisic nga Borussia Dortmund. Blutë e Londrës kanë arritur marrëveshje me skuadrën gjermane për transferimin e Pulisic për […]

Statistika: Alisson vs Ederson

January 1, 2019 d l 0

Dy portierët më të mirë brazilian, Alisson Becker dhe Ederson do të jenë përballë njëri-tjetrit në derbin kryesor të këtji sezoni deri më tani në […]

Milan ka ende besim te Gattuso

January 1, 2019 d l 0

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso është takuar me drejtuesit e klubit. Leonardo, Paolo Maldini dhe drejtori i ri sportiv, Ivan Gazidis i kanë konfirmuar besimin […]