Ronaldo e do James te Juve

February 5, 2019 d l 0

Cristiano Ronaldo dëshiron transferimin e James Rodriguez te skuadra e Juventusit. Bayerni nuk është e interesuar të blejë kartonin e mesfushorit kolumbian dhe pritet ta […]

Liverpooli interesohet për Insigne

February 4, 2019 d l 0

Skuadra e Liverpoolit raportohet se është duke vëzhguar nga afër paraqitjet e yllit të Napolit, Lorenzo Insigne. Sipas disa raportimeve, The Reds kanë ofruar 70 milionë […]