Marcelo mungon ndaj PSG

September 16, 2019 d l 0

Kriza e lëndimeve te skuadra e Real Madridit po vazhdon. Edhe braziliani Marcelo është lënduar dhe do të mungoj në duelin e së mërkurës ndaj […]

Eriksen e do vetëm Realin

September 15, 2019 d l 0

Christian Eriksen vazhdon të shpresoj për një transferim te skuadra e Real Madridit. Kontrata aktuale e danezit përfundon gjatë verës dhe Spurs janë të interesuar […]

Rikthehet Messi

September 15, 2019 d l 0

Barcelona ka marr lajme shumë të mira para udhëtimit në Gjermani ku të martën do të përballet me Dortmund në kuadër të Champions League. Kapiteni […]