Fury-Wilder më 1 Dhjetor

September 22, 2018 d l 0

Është konfirmuar se dueli i shumë përfolur mes Tyson Fury dhe Deontay Wilder do të zhvillohet më 1 Dhjetor të këtij viti. Kontrata tanimë është […]

Sonte, Joshua vs Povetkin

September 22, 2018 d l 0

Anthony Joshua sonte do ta mbroj titullin e kampionit të botës ndaj rusit, Alexander Povetkin. Britaniku llogaritet favoritë, por edhe vetë e ka pranuar se […]