Pesë vite burg për Xabi Alonson!

March 21, 2018 Nick 0

Ish-futbollisti i Bayern Munchen, Liverpoolit dhe Real Madridit, Xabi Alonso është duke u përballur me një akuzë për mashtrim tatimor. Prokuroria e Spanjës ka njoftuar […]