Edhe City në garë për Allan

January 13, 2019 d l 0

Manchester City i është futur garës për transferimin e mesfushorit të Napolit, Allan. Kampionët në fuqi të Premier Leagues e duan transferimin e brazilianit të […]

PSG vëzhgon Iscon dhe Coutinhon

January 13, 2019 d l 0

Paris Saint Germain pritet të jetë një nga skuadrat më aktive në merkaton e verës. Sipas raportimeve të fundit skuadra franceze është duke vëzhguar situatën […]

Reali gati ta transferoj Piatek

January 13, 2019 d l 0

Real Madridi pritet të tentoj transferimin e sulmuesit polak të Genoas, Krzysztof Piatek. Skuadra italiane ndodhet në një kamp stërvitor në Spanjë dhe Los Blancos mund […]

Bayerni kërkon huazimin e Moratas

January 13, 2019 d l 0

Bayern Munchen do të kërkoj nga Chelsea huazimin e sulmuesit spanjoll, Alvaro Morata. Bavarezët kishin shprehur interesim edhe për talentin e skuadrës londineze, Callum Hudson-Odoi por […]

No Picture

Leonardo Balerd lojtar i Dortmundit

January 12, 2019 d l 0

Borussia Dortmund ka arritur marrëveshje për transferimin e mbrojtsit të Bocca Juniors, Leonardo Balerda. Skuadra gjermane do paguaj 15 milionë euro për mbrojtsin 19 vjeçar dhe […]