Chelsea me ofertë për Golovin

June 29, 2018 d l 0

Skuadra e Chelseat së shpejti do të bëj ofertë zyrtare për mesfushorin më të mirë rus, Aleksandr Golovin. Golovin ka kaluar edicion fantastikë me CSKA e […]

Hidhet shorti i Wimbledon

June 29, 2018 d l 0

Para pak çasteve është hedhur shorti i raundit të parë të evenimentit më të rëndësishëm të tenisit, Wimbledon. Kampioni në fuqi dhe legjenda e gjallë […]