Emery: Do të përmirësohemi

August 13, 2018 d l 0

Unai Emery ka pranuar se është i vetëdijshëm që skuadra e Arsenalit duhet të punojë më shumë në aspektin defanziv dhe taktikisht pas  humbjes 0-2 […]

Zyrtare: Keita lojtar i Interit

August 13, 2018 d l 0

Skuadra e Interit ka kompletuar transferimin e Keita Baldes nga Monaco. Senegalezi ka kryer testet mjekësore në mëngjes dhe tanimë zyrtarisht është lojtari më i […]