Rakitic konfirmon të ardhmen

August 26, 2018 d l 0

Pas fitores 0-1 ndaj Valladolid, Ivan Rakitic ka konfirmuar se do të qëndroj te Barcelona. ”Kam pasur disa ditë kohë për të reflektuar dhe për […]

Gattuso: Unë e kam fajin

August 26, 2018 d l 0

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ka marë përgjegjësinë e humbjes nga Napoli edhe pse skuadra e tij ishte në avantazh 0-2. ”Pasi ata realizuan golin […]

Ja klauzola e Zielinski

August 25, 2018 d l 0

Piotr Zielinski është afër arritjes së marrëveshjes për vazhdimin e kontratës me skuadrën e Napolit. Kontrata aktuale e tij përfundon më 2021, por Napoli i […]