Serie A, formacioni i javës

January 22, 2019 d l 0

Një javë me plotë gola dhe ndeshje interesante ishte kjo në kampionatin italian, Serie A. Në XI më të mirë të javës gjendet edhe mbrojtësi […]

Përfundon sezoni për Bellerin

January 22, 2019 d l 0

Skuadra e Arsenalit ka marë lajme të këqija lidhur me lëndimin e mbrojtësit të krahut të djathtë, Hector Bellerin. Spanjolli ka lënduar ligamentet e gjurit […]

Hazard në verë te Reali

January 21, 2019 d l 0

Eden Hazard po luan sezonin e tij të fundit si lojtar i Chelseat. Mediat angleze kuptojnë se belgu do të insistoj për transferimin te skuadra […]

James mbetet te Bayerni

January 21, 2019 d l 0

James Rodriguez do të qëndroj te skuadra e Bayern Munchen deri në fund të këtij sezoni. 27 vjeçari kolumbian nuk ka luajtur aq shpesh nën […]

Arsenali me ofertë për Gelson Martins

January 21, 2019 d l 0

Skuadra e Arsenalit raportohet se ka shprehur interesim për transferimin e anëtarit të Atletico Madridit, Gelson Martins. Gunners raportohet se i kanë ofruar Atleticos një marrëveshje […]