Arsenali pyetë Lillen për Pepe

November 17, 2018 d l 0

Skuadra e Arsenalit ka kontaktuar me Lille për shërbimet e Nicolas Pepe. 23 vjeçari po kalon formë fantastike me skuadrën franceze dhe ka ngjallur interesimin […]

Chelsea gati 70 milionë për Pulisic

November 17, 2018 d l 0

Skuadra e Chelseat është e interesuar për transferimin e mesfushorit me pasaportë amerikane, Christian Pulisic nga Dortmund. Pulisic është padyshim një nga yjet kryesore të […]