Malcom drejtë largimit

January 19, 2019 d l 0

Malcom sipas të gjitha gjasave do të largohet nga skuadra e Barcelonës gjatë këtij muaji. Erneste Valverde nuk i ka dhënë brazilianit hapësirë për të […]

Martial vazhdon me Man Utd

January 19, 2019 d l 0

Anthony Martial është shumë afër arritjes së marrëveshjes me Manchester United për vazhdimin e kontratës. Largimi i Jose Mourinhos ka ndërruar mendjen e sulmuesit francez […]

Juve në bisedime me Ndombele

January 19, 2019 d l 0

Skuadra e Juventusit ka planifikuar një takim me agjentin e mesfushorit të Lyonit, Tanguy Ndombele. Për 22 vjeçarin francez interesim kanë shprehur edhe Manchester City […]

Andrea Belotti në Premier League

January 19, 2019 d l 0

Sulmuesi dhe kapiteni i Torinos,  Andrea Belotti  mund të përfundoj në Premier League gjatë këtij muaji. Është skuadra londineze, West Ham që ka shprehur interesim për […]

Ozil të startoj ndaj Chelseat

January 18, 2019 d l 0

Mesut Ozil pritet të rikthehet në formacionin e Arsenalit për ndeshjen e nesërme ndaj Chelseat në Premier League. Ish mesfushori i përfaqësueses gjermane nuk ka […]