Nesër publikohet lista e Challandes

Bernard Challandes do ta publikoj nesër listën e përfaqësueses së Kosovës për dy ndeshjet e Tetorit ndaj Gjiblartarit dhe Malit të Zi.

Mediat kuptojnë se do të kemi rikthimin e tre lojtarëve, Dionis Avdijaj, Benjamin Kololli dhe Lirim Kastrati.

Mungesë do të jetë Besar Halimi që është i suspenduar dhe Arbër Zeneli që po vazhdon rikuperimin./veqsport.com/