Lautaro: Duhej të fitonim ndaj Barcelonës

Lautaro Martinez ka deklaruar se Interi duhej të fitonte dje mbrëma ndaj Barcelonës pas golit të tij që në minutën e dytë.

”Goli im duhet të vihet në njërën anë”

”Ne duhej ta fitonim ndeshjen sepse ishim duke luajtur shumë mirë, por fundi ishte shumë dëshpërues. Duhej të shfrytëzonim shanset tona dhe të mos i lejonim shumë hapësira Messit i cili është lojtari më i mirë në botë”, u shpreh Lautaro./veqsport.com/