Dortmundi e do Rashicën si zëvendësues të Sancho

Dortmund ka filluar të mendoj për zëvendësuesin e Jadon Sanchos që pritet të largohet gjatë verës së vitit të ardhshëm.

Top skuadra europiane kanë shprehur interesim për transferimin e super talentit anglez dhe Dortmund është gati ta lë të lirë për rreth 100 milionë euro.

Mediat gjermane raportojnë se Dortmund e ka gjetur zëvendësuesin e Sanchos dhe ai është lojtari i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica./veqsport.com/