Dembele e Werner në listën e dëshirave të Solskjaer

Ole Gunnar Solskjaer ka filluar të përgadisë një listë të lojtarëve të cilët dëshiron të i ketë në përbërje që nga Janari.

Mediat angleze shkruajnë se Moussa Dembele, Ousmane Dembele dhe Timo Werner janë dëshirat e trajnerit norvegjez për ta përforcuar fazën ofanzive.

Djajt e Kuq po përgatiten të shpenzojnë para të majme për të dalur nga kjo krizë e thellë në fillim të këtij sezoni./veqsport.com/