Mourinho e do vetëm Realin

Jose Mourinho duket se ka vendosur se skuadra e ardhshme të cilën do ta drejtoj do të jetë Real Madridi.

Portugezi ka refuzuar disa oferta dhe do të presë Real Madridin që aktualisht drejtohet nga Zinedine Zidane.

Kujtojmë se Mourinho është pa skuadër qysh ngs Dhjetori i vitit të kaluar kur u shkarkua nga Manchester United./veqsport.com/