Modric, Marcelo e Isco afër rikthimit

Real Madrid ka filluar stërvitjet 12 orë pas fitores së mundimshme në transfertë te Sevilla.

Zinedine Zidane ka marr lajme tejet të mira nga stafi mjekësor pasi tre lojtarë të rëndësishëm janë afër rikthimit në stërvitje të plota.

Luka Modric dhe Marcelo janë stërvitur vetëm, por edhe Isco është afër që të rikthehet në fushat e blerta./veqsport.com/