Allegri do ta pranonte ofertën e Real Madridit

Massimiliano Allegri vazhdon të jetë pa skuadër pas largimit nga Juventusi në fund të sezonit të kaluar.

Trajneri italian megjithatë do të pranonte ta marr drejtimin e Real Madridit nëse ka ndonjë ofertë konkrete.

Zinedine Zidane është nën presion konstant te Los Blancos sidomos pas humbjes 3-0 nga Paris Saint-Germain dhe thuhet se Allegri është një nga top kandidatët për ta zëvendësuar./veqsport.com/