Marcelo mungon ndaj PSG

Kriza e lëndimeve te skuadra e Real Madridit po vazhdon.

Edhe braziliani Marcelo është lënduar dhe do të mungoj në duelin e së mërkurës ndaj PSG në kuadër të Champions League.

Marcelo ishte lënduar në vikend në fitoren 3-2 ndaj Levantes ku pavarsisht se arriti ta kompletoj ndeshjen testet mjekësore e kanë lënë jashtë për duelin ndaj kampionëve të Francës./veqsport.com/