Eriksen e do vetëm Realin

Christian Eriksen vazhdon të shpresoj për një transferim te skuadra e Real Madridit.

Kontrata aktuale e danezit përfundon gjatë verës dhe Spurs janë të interesuar ta shesin gjatë Janarit.

Nëse ka ndonjë interesim nga Los Blancos atëherë Eriksen me krahë hapur do mirëpriste transferimin në Santiago Bernabeu./veqsport.com/