Shqipëria vazhdon përgatitjet para duelit ndaj Francës

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll ka zhvilluar seancën e dytë stërvitore para duelit të së shtunës ndaj Francës.

Siq bëjnë të ditur mediat vendore mungesat e vetme në stërvitje janë ato të Frederic Veselit dhe Ledjan Memushajt të cilët duket se nuk janë në gjendjen e duhur fizike.

Pjesa tjetër e ekipit është stërvitur normalisht dhe stërvitja është regjistruar edhe me dron falë kërkesës së përzgjedhësit Edy Reja./veqsport.com/