Icardi: Transferimi nga Inter te PSG është një hap i madh përpara

Mauro Icardi beson se transferimi i tij nga Inter te Paris Saint-Germain është një hap i madh në karrierë.

”Jam shumë i lumtur. Është një sfidë e mrekullueshme të luaj për një klub të madh si PSG”

”Ky është një hap i madh i imi në karrierë dhe shpresoj se do të kem eksperiencë të mirë këtu. Të luash me lojtarë të mëdhenj siq ka këtu është po ashtu një sfidë për mua. Vërtetë jam i lumtur”, u shpreh argjentinasi./veqsport.com/