Solskjaer: Jemi në rrugën e duhur

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka deklaruar se skuadra e tij është në rrugën e duhur pavarsisht barazimit 1-1 së fundmi me Southampton.

”Ne kemi dominuar tri ndeshjet e fundit dhe e dimë se jemi në rrugën e duhur. Nuk kemi marr pikët e merituara, por jemi duke u përmirësuar në çdo ndeshje”

”Nuk e di se sa goditje kemi pasur ndaj Southampton apo Palace, por e di që duhet të jemi më klinikal para golit sepse kjo është më e rëndësishmja në futboll, ta fusësh topin mes dy shtyllave”, u shpreh norvegjezi./veqsport.com/