Kante dhe Pedro mungojnë ndaj Sheffield

Frank Lampard ka treguar të rejat e fundit nga gjendja e skuadrës së tij për ndeshjen e nesërme ndaj Sheffield United.

Trajneri anglez konfirmoi mungesat e N’Golo Kante dhe Pedros shkak i lëndimeve.

Kante shkak i një dëmtimi në kyçin e këmbës nuk do të jetë pjesë as e përfaqësueses së Francës për ndeshjet kualifikuese të muajit Shtator./veqsport.com/