Alexis e Biraghi lojtarë të Interit

Alexis Sanchez dhe Cristiano Biraghi do të jenë përforcimet e fundit të skuadrës së Interit për këtë merkato.

Të dy lojtarët do të i bashkohen Neruazurëve në formë huazimi.

Sa i përket Alexis skuadra e Interit nuk do të ketë obligim blerjen e tij dhe një pjesë e madhe e pagës do të paguhet nga Manchester United.

Ndërsa siq dihet tanimë Biraghi është transferuar si pjesë e shkëmbimit me Dalbert që kaloi te Fiorentina./veqsport.com/