Solskjaer: Pogba qëndron

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer është i bindur se Paul Pogba nuk do të largohet këtë merkato.

”Ju gjithmonë pyesni për këtë. Unë nuk jam fare i shqetësuar për situatën e Paul pasi jam i bindur se ai do të qëndroj”, u shpreh trajneri norvegjez.

Siq po shkojnë gjërat duket se interesimi i Real Madridit për mesfushorin francez ka përfunduar dhe lojtari do të mbetet në Old Trafford./veqsport.com/