Solskjaer e do qëndrimin e Alexis

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka deklaruar se e dëshiron qëndrimin e Alexis Sanchez.

”Alexis është një lojtar shumë profesional”

”Nuk e kemi sulmin më të madh të mundshëm sa i përket numrave dhe ai do të luaj shumë më shumë se sa e mendoni ju. Presë që ai të rikthehet në formë të mirë”, u shpreh norvegjezi./veqsport.com/