FOTO: Vila 11 milionëshe e Eden Hazard

Eden Hazard këtë merkato siq e dini tanimë ka kompletuar transferimin prej 100 milionë eurove nga Chelsea te Real Madrid.

Belgu së fundmi mori edhe numrin 7-të në fanelë dhe mediat spanjolle kuptojnë se ai ka blerë vilë në vlerë prej 11 milionë eurove në Madrid.

/veqsport.com/