Cavani do të qëndroj te PSG

Edinson Cavani ka bërë të ditur sërish se nuk do të largohet nga Paris Saint-Germain në këtë merkato.

Sulmuesi uruguajan ka theksuar se i ka premtuar klubit francez se do të qëndroj deri në vazhdimin e kontratës dhe do ta mbaj këtë premtim.

Për Cavanin raportohej se interesim kishte shfaqur Inter nëse këta të fundit nuk arrinë transferimin e Romelu Lukaku nga Man Utd./veqsport.com/