Atletico Madrid e do James

Atletico Madrid e do transferimin e James Rodriguez për ta kompletuar këtë merkato.

Madrilienët kanë qenë super aktiv dhe pritet të konkurojnë në top kompeticionet europiane sezonin e ardhshëm.

Diego Simeone e dëshiron me patjetër transferimin e mesfushorit kolumbian për ta kompletuar skuadrën për sezonin e ri./veqsport.com/