Overmars tregon të ardhmen e Ziyech

Marc Ziyech ka konfirmuar se ka mundësi të mëdha që Hakim Ziyech të qëndroj te Ajax edhe për një sezon.

”Jam i befasuar që gjërat po shkojnë kaq qetë për Ziyech. Ai është më i mirë se Ozil dhe unë do thoja: Shiteni Ozil dhe për gjysmën e asaj shume mund ta merni Ziyech”

”Është e mundur që ai do të qëndroj te Ajax”, u shpreh Overmars./veqsport.com/