Falcao drejtë largimit nga Monaco

Radamel Falcao është drejtë largimit nga skuadra franceze, Monaco.

Sulmuesi kolumbian ka oferta nga skuadrat europiane, por edhe ato kineze.

Këtë e ka konfirmuar klubi i Monacos që njofton se kapiteni i skuadrës ka oferta nga disa skuadra dhe se ka mundësi të mëdha që të largohet këtë merkato./veqsport.com/