FOTO: Bayerni e prezanton Pavard

Bayern Munchen sot e ka prezantuar mbrojtësin e talentuar francez, Benjamin Pavard.

Bavarezët kishin arritur marrëveshje më herët me Stuttgart për transferimin e lojtarit që tani zyrtarisht është prezantuar dhe do ta mbaj numrin 5 në fanelë.

Veqsport.com/