Lukaku mungon në stërvitje, shkak Interi

Romelu Lukaku raportohet se sot nuk është stërvitur plotësisht me pjesën tjetër të skuadrës.

Kjo pasi e ardhmja e sulmuesit belg mbetet ende e paqartë me drejtuesit e Interit që janë duke zhvilluar bisedime me Djajt e Kuq.

Neruazurët janë gati të ofrojnë vetëm 9 milionë euro si fillim dhe pastaj dy sezone të tjera nga 30 milionë për të transferuar Lukakun, ofertë e cila nuk pritet të pranohet nga United./veqsport.com/