Liverpooli e dëshiron transferimin e Pepe

Drejtuesit e Liverpool kanë dhënë dritën jeshile për transferimin e sulmuesit të Lille, Nicolas Pepe.

Megjithatë bisedimet nuk janë në fazë të avancuar pasi lojtari nuk ka shprehur haptazi dëshirën e tij për të u bashkuar me The Reds.

Pepe ende nuk ka dhënë përgjigje as pozitive e as negative ndaj asnjë klubi të interesuar dhe deri më tani ka preferuar heshtjen.

Në garë për atë janë edhe top skuadra tjera si Bayern e Inter, por me lojtarin që duket se po e pretë PSG./veqsport.com/