Atletico i hyn garës për Icardin

Atletico Madrid është skuadra e rradhës e cila ka hyrë në garë për transferimin e Mauro Icardit nga Inter.

Napoli dhe Juventus janë aktualisht në bisedime me përfaqësuesit e lojtarit, por Neruazurët do të preferonin shumë më shumë që ta shesin Icardin te Atletico Madrid.

Diego Simeone dëshiron ta përforcoj sulmin edhe më shumë me Icardin pas largimit të Antoine Griezmann./veqsport.com/