Roma favorite për Higuain

July 31, 2019 d l 0

Skuadra e Romës është favorite për ta transferuar sulmuesin e Juventusit, Gonzalo Higuain. Agjenti dhe njëkohësisht vëllau i argjentinasit raportohet se është takuar dje me […]

Zyrtare: Pepe lojtar i Arsenalit

July 30, 2019 d l 0

Arsenali edhe zyrtarisht ka kompletuar transferimin e sulmuesit/anësorit të Lille, Nicolas Pepe. 24 vjeçari ka arritur sot në orët e hershme të mëngjesit në Londër […]