Sarri e do Marquinhos dhe Icardi

Maurizio Sarri ka bërë të ditur emrat e dy transferimeve të para të cilat i do te skuadra e Juventus.

Siq raportojnë mediat italiane ish trajneri i Chelseat dhe Napolit dëshiron transferimin e mbrojtësit të PSG, Marquinhos dhe sulmuesit të Interit, Mauro Icardi.

Për argjentinasin puna do të jetë më e lehtë, pasi Conte nuk e do më në skuadër, por vështirë do të jetë të bindet PSG që ta lënë të lirë brazilianin Marquinhos./veqsport.com/