Rodri së shpejti lojtar i Cityt

June 18, 2019 d l 0

Manchester City do ta paguajë klauzolën e mesfushorit të Atletico Madrid, Rodri. Pep Guardiola e ka zgjedhur mesfushorin e ri spanjoll si zëvendësuesin adekuat për […]

Rrahmani afër Standard de Liege

June 18, 2019 d l 0

Mbrojtësi i Dinamo Zagreb, Amir Rrahmani është shumë afër të largohet në drejtim të skuadrës belge Standard de Liege. Paraqitjet e mira të Rrahmanit me skuadrën […]

Lampard do takohet me Abramovich

June 17, 2019 d l 0

Frank Lampard do të takohet me pronarin e Chelseat, Roman Abramovich gjatë kësaj jave për të diskutuar marrjen e drejtimit të skuadrës për sezonin e ardhshëm. […]

Interi gati ofertën për Barellan

June 17, 2019 d l 0

Skuadra e Interit është duke përgaditur ofertën për transferimin e mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella. Neruazurët do të ofrojnë 36 milionë euro për italianin dhe […]