Bale, Isco dhe James të lirë të largohen nga Reali

Afati kalimtar i verës pritet të jetë shumë i nxënë me punë te skuadra e Real Madridit.

Veq ardhjeve të shumta priten edhe largime të disa lojtarëve me emër të madh në Madrid.

Sipas mediave spanjolle Los Blancos kanë vendosur të largojnë tre lojtarë si Gareth Bale, Isco dhe James Rodriguez./veqsport.com/