Silva mund të ketë luajtur ndeshjen e fundit me Cityn

David Silva ka shumë mundësi të ketë luajtur ndeshjen e fundit si lojtar i Manchester City.

Silva, 33 vjeçar raportohet se ka pranuar një ofertë dy vjeçare nga një klub nga Katari.

Në ndërkohë Manchester City veçse ka filluar të përgadisë planet për merkaton e verës dhe është afër transferimit të Bruno Fernandes./veqsport.com/