Presidenti i Barcelonës konfirmon se do të ketë largime

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ka konfirmuar se do të ketë largime nga skuadra.

”Çdo vit lojtar të ri bashkohen me ne. Deri më tani kemi konfirmuar transferimin e De Jong dhe duhet të vazhdojmë të punojmë të sjellim lojtarë të tjerë”

”Normalisht se do të ketë edhe largime si çdo merkato të verës, por tani nuk është momenti të flasim”, u shpreh Bartomeu./veqsport.com/