Zaha i konfirmon klubit se e do largimin

Wilfried Zaha i ka konfirmuar drejtuesve të Crystal Palace se dëshiron të largohet gjatë afatit kalimtar veror.

Anglezi kaloi një nga sezonet më të mira në karrierë, por tani dëshiron një skuadër e cila do të luaj në Champions League.

E Crystal Palace në anën tjetër është shprehur se nuk do ta shesë Zahan dhe se dëshirojnë ta ndërtojnë një skuadër të fortë me të në përbërje./veqsport.com/